Cuma - Cumartesi: 09:00-17:00 | Pazar: Tatil

Gizlilik ve Güvenlik

Eğer sipariş formunda veya not kağıdında gönderenin adının görünmesini istemiyorsanız, aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız. Ürünün kabul edilmemesi durumunda ürün tekrar firmamıza getirilmektedir. Bu durumda ürünü aynı gün içerisinde firmamızdan almanız gerekir. Yada ekstra nakliye ücreti ödeyerek aynı gün içerisinde başka bir adrese gönderebilirsiniz. Nakliye ücretleri ile ilgili telefonla bizimle irtibata geçiniz. Para iadesi mümkün değildir. Sipariş bilgileriniz tarafımızca gizli olarak saklanmaktadır. Yalnızca bazı ciddi sorunların çıkması halinde alıcıya gönderen bilgileri verilmektedir. Gönderilen üründen den dolayı ( alıcının ürünü kabulü ile ilgili ) sorun çıkması halinde firmamız hiçbir şekilde sorumlu değildir. Kredi kartı ile ilgili bilgileriniz kesinlikle bizim tarafımızda tutulmamaktadır. Doğrudan bilgileriniz bankaya gönderilir ve banka onayı değerlendirilir.

Adresler İle İlgili Gizlilik

Gönderici ve alıcıya ait adres telefon ve herhangi bir bilgi kanun dışı hiçbir gerekçe olmaksızın üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz.

Ödeme İle İlgili Bilgiler

Ödemeler mail order siteden ödenen sanal pos ve hesap numaralarına yapılan ödemelerde hesap numarası ve kart numarası herhangi bir şekilde kayda alınmaz alınamaz.