Bizim Hikayemiz

Merhaba! Ben Mine. Uzun yıllar özel okullarda öğretmenlik yaptıktan sonra düşlerimdeki maceraya atılmaya karar verdim. Sizlerle artık paylaşmaya hazır olduğuna inandığım düşüme gelince; konuklarımın vakit geçirmekten, yeni ve butik lezzetleri tatmaktan keyif aldığı, karakteri olan bir mekan yaratma fikri yıllardır ete kemiğe bürünmek için zamanını bekliyordu.  

Eşimin işi dolayısıyla çok sık yurt dışına çıktım. Aslına bakarsanız 3 yıl süreyle yaşadım da. Amerika ve Avrupa’da pek çok ülke ve bu ülkelerde farklı mekânsal özellikleri ve gastronomik lezzetleri ile öne çıkan mekan gördüm. Hepsi ben de bir tat, bir anı bıraktı. Yurtdışında edindiğim bu bilgi ve tecrübeyi, çocukluğumdan bu yana takıntım diyebileceğim iki tat yani kahve ve cupcake ile birleştirme fikri Cup N Cake markasını yaratmamızda ilham kaynağı oldu. Tutku ve aşk ile işine bağlı bir takımın hazırladığı bu iki tadın bir araya geldiğinde yarattığı sihirli sinerjiyi sizlerin de tanıklık etmesi en büyük arzum.  

Türkiye’de son yıllarda ulusal ve küresel pek çok zincir marka kafe açmaya başladı. Her ne kadar kişi başı tüketim anlamında ülkemizde daha gidilecek çok yol olsa da bir kahve sever olarak bunu sevindirici buluyorum. Peki piyasada bu kadar marka varken Cup N Cake’in diğerlerinden farkı nedir şeklinde haklı bir soru yöneltebilirsiniz. Kişisel olarak ziyaret ettiğim kafelerde iki şeye dikkat etmişimdir. İlki kahveyi sevmeyen ve onun bir kültür olduğu fikrini işine yansıtamayan işletmeleri diğerlerinden ayırmak. İkincisi kahveme eşlik eden yiyeceklerin katkılı ve dondurulmuş değil, taze, günlük, butik ve sağlıklı ürünler olması. Bu iki nedeni dikkate alarak Cup N Cake olarak sizi kahve ile değil kültürü ile tanıştırmak ve sizlere kahve çeşitlerimiz ile mükemmel uyumu yakalayacak sağlıklı, taze, günlük ve lezzetli pasta ve atıştırmalıklar sunmak amacıyla  yola çıktık.

Amacımız ekip olarak mutluluğa giden yolda sizlerle birlikte yürümek, zira insanları mutlu etmeyi seviyoruz. Aslında kim istemez ki bunu, hele bir de bu işiniz olacaksa. 

Vizyonumuz

Cup N Cake, herkes daha iyisini hak eder anlayışı ile ahlak, sıkı çalışma, ilgi ve yenilikçiliğin her seviyede başarının garantisi olduğunun canlı kanıtı olacaktır.

Misyonumuz

Müşteri mutluluğu ve tatmini Cup N Cake ailesinin temel görevidir. Bunu geçmişten gelen uluslararası iş ve yaşam tecrübemizle ufukta daima yeni lezzetler arayarak gerçekleştireceğiz. Uzun vadeli sürdürülebilir başarı için; hiçbir koşulda ürün ve servis kalitemizden ödün vermeden işimizi çok yönlü olarak geliştirip, büyüteceğiz.

Temel-Rehber Değerlerimiz

Müşterilerimiz ilgimizin odağı olarak her zaman daha iyisini hak eder…

  • Her zaman bir aktif dinleyici olarak, süratle karşılık ver ve dürüst ol.
  • Ahlak çerçevesinde arzu ve istekle hareket et.
  • Güvenilir, bilgili ve işine adanmış ol.

İş arkadaşlarımız ailemizin parçası ve başarımızın kaynağıdır…

  • Kurumsal hedeflerin takibinde ve yönetime karşı dürüst, tutarlı ve sorumlu ol.
  • Personelin arzu ve enerjisini besle, büyüt ve kurumsal başarıya yönlendir.
  • Personele şunlar için imkan tanı; başarmak, sorumluluk almak, saygınlık kazanmak ve kariyer yolunda ilerlemek.

Büyümemizin yolu hizmet ve ürünlerimizden geçer…

  • Bilgili, yetenekli, tecrübeli ve kabiliyetli insanlar için cazibe merkezi ol ve istihdam et.
  • Rekabet avantajını artırmak ve elde tutmak için farklı ve yeni hizmet ve ürünleri müşterilere sun.
  • Trendin peşine takılma, ol.